Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Oferta pracy-nabór kandydatów do świadczenia usług opieki wytchnieniowej.

Utworzono dnia 12.03.2021

Oferta pracy - ogłoszenie o naborze kandydatów do świadczenia usług opieki wytchnieniowej w ramach realizowanego resortowego Programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2021.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Komarowie-Osadzie informuje o naborze kandydatów do świadczenia usług opieki wytchnieniowej w ramach realizowanego resortowego Programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2021

I. Wymagania niezbędne :

1) posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,

2) korzystanie z pełni praw publicznych,

3) posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie usług opieki nad osobą niepełnosprawną,

4) posiadanie nieposzlakowanej opinii,

5) osoby z przynajmniej średnim wykształceniem posiadające, co najmniej roczne udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy/ opieki osobom niepełnosprawnym,

6) osoby posiadające dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w zawodzie asystent osoby niepełnosprawnej/ pielęgniarka lub innym, zapewniającym realizację usługi opieki wytchnieniowej w zakresie adekwatnym do indywidualnych potrzeb osoby niepełnosprawnej.

II. Wymagania dodatkowe:

1) dyspozycyjność,

2) umiejętność zachowania bezstronności w kontakcie z rodziną,

3) operatywność, umiejętność współpracy z osobami niepełnosprawnymi.

III. Podstawa zatrudnienia: umowa zlecenie, z przewidywaną liczbą godzin do wypracowania: - 180 h/czas trwania umowy – 40,00 zł brutto za 1 h.

IV. Liczba miejsc: 2.

V. Obowiązki opiekuna:

Wykonywanie obowiązków związanych z opieką nad osobą niesamodzielną na czas nieobecności opiekuna faktycznego, w tym:

1) udzielanie pomocy w podstawowych czynnościach życiowych;

2) wykonywanie podstawowych niezbędnych czynności pielęgnacyjnych i higienicznych;

3) organizowanie czasu wolnego.

VI. Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane proszone są o składanie:

a) CV,

b) oświadczenia o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych, nieposzlakowanej opinii, stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie usług opieki wytchnieniowej,

c) dokumenty poświadczające wykształcenie, ukończone kursy,

d) dokumenty poświadczające doświadczenie zawodowe.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Komarowie-Osadzie, ul. Rynek 15, 22-435 Komarów-Osada z dopiskiem: „Dotyczy naboru - kandydat do świadczenia usług w ramach opieki wytchnieniowej”, w terminie do dnia 29.03.2021 r., do godz. 15.00 (liczy się termin wpływu dokumentów do Ośrodka) lub pocztą elektroniczną na adres: gopskomarow_osada@wp.pl.

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 35

W poprzednim tygodniu: 53

W tym miesiącu: 106

W poprzednim miesiącu: 234

Wszystkich: 9751